Шановні батьки дітей-інвалідів

Комунальна установа  «Центр реабілітації дітей-інвалідів Слов’янської міської ради Донецької області» запрошує дітей з інвалідністю для проходження реабілітації.

Протягом 2017 року до КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Слов’янської міської ради» звернулось 79 сімей, які виховують дитину-інваліда.

В Центрі з дітьми-інвалідами ведеться робота з лікувальної фізкультури, соціальної реабілітації, розвитку мовлення, артикуляційна гімнастика. Проводяться індивідуальні заняття з психологом та логопедом, масажні процедури та лікувальна фізкультура. Працюють учбовий та комп’ютерний класи. Для формування уваги, крупної та дрібної моторики, формування навичок логічного мислення, розвитку уяви та сприйняття кольорів проводяться заняття з квілінгу, орігамі, бісероплетінню, аплікації, випалюванню, малюванню, ліпці (пластилін, тісто), вишивання, в’язання гачком.

Соціально-оздоровчі заходи:

За підтримкою Волонтер Фонду систематично до вересня відбувався «День здоров’я» на дитячому пляжі Слов’янського курорту.

Навчальні, індивідуальні та групові заняття:

Для соціальної адаптації дітей  проведено наступні відкриті заняття:

липень - «Сам вдома. Уроки обережності»;

серпень - «Вода - дивовижне явище природи»;

вересень - « Свято першого дзвоника»;

жовтень -  «Казковий світ космосу»;

листопад - «Свято врожаю».

Формування навичок між особистого спілкування:

Культурному розвитку дітей з особливими потребами сприяють концертні програми за участі працівників Центру, Студії дитячого свята «Івентікідс», ГО «Красний МАК», ГО «Теплиця». У серпні 2017 р. за ініціативою  батька дитини - інваліда Грицая С.П. організовано екскурсії  до Харківського дельфінарію та парку Фельдмана .

Виявлення та розвиток індивідуальних здібностей дитини:

Відбулися наступні позитивні зрушення у 50 дітей з обмеженими можливостями, це формування навичок самообслуговування - 17 дітей, покращення мовлення - 16 дітей, соціально-побутове орієнтування -17 дітей , що складає 63,3% .

Робота Центру спрямована на створення умов для досягнення оптимального фізичного, інтелектуального, психічного і соціального рівня життєдіяльності з метою сприяння інтеграції дитини в суспільство,  надання комплексу реабілітаційних послуг дітям-інвалідам з залученням батьків до відновлювального процесу, формування здатності та навичок самообслуговування, спілкування та забезпечення життєдіяльності.

Для надання послуг у КУ «Центр реабілітації дітей-інвалідів Слов’янської міської ради Донецької області» запрошуємо Вас до відділу соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради по вул. Батюка,40 каб.9 з наступними документами:

1. Заявою про направлення до реабілітаційної установи

2. Копією висновку ЛКК лікувально-профілактичного закладу для дітей-інвалідів  віком до  18 років;

3. Індивідуальної  Програми  реабілітації інваліда, виданою ЛКК (діти-інваліди до 18 років) .

Звертаємо увагу, що в Центрі реабілітації Ваша дитина одержить повноцінну соціально-психологічну  реабілітацію безкоштовно.

Довідки телефоном 62-29-17