До відома батьків

або законних представників дітей-інвалідів

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із реабілітації дітей-інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 № 572 (зі змінами), у 2017 році передбачено 675 тис.грн. на проведення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю.

Реабілітаційні заходи здійснюються на підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей з інвалідністю та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників.

Вартість реабілітаційних заходів визначається Управлінням соціального захисту населення окремо для кожної дитини з інвалідністю відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків  або законних представників. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини з інвалідністю не повинна перевищувати 9,0 тис. грн.

Оплата реабілітаційних заходів здійснюється Управлінням соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою

За детальнішою інформацією  радимо звернутись до відділу соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ вул. Батюка, 40) каб. № 9 або за телефоном  (0626)622917.