22 травня 2018 року під головуванням заступника міського голови Підлісного Юрія Івановича за участі начальника відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці в Донецькій області Харченкової Світлани Василівни в великій залі Слов’янської міської ради відбувся семінар на тему «Про дотримання норм чинного законодавства при укладенні договорів цивільно-правового характеру на підприємстві».

На семінарі розглядались дуже популярні питання про так звані приховані трудові правовідносини. Мова йшла про укладення цивільно-правових договорів з фізичними особами і про визнання таких договорів трудовими. Дискусія з даного питання була дуже жвавою, у присутніх виникало багато запитань. Активну позицію зайняв і головуючий семінару, професійно задавав питання шукаючи аргументовану правову відповідь. Позицію Державної фіскальної служби по заключенню цивільно-правових договорів озвучив Бірюков Олексій Анатолійович – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску по території обслуговування Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Донецькій області.

Про типичні помилки в звітності з єдиного соціального внеску та їх наслідки розповіла Воробйова Наталія Анатоліївна – виконуючий обов’язки начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Слов’янського об’єднаного управлінням Пенсійного фонду України Донецької області.

На семінарі взяли участь 103 представника підприємств, установ, організацій міста та фізичні особи – підприємці.

Проведення семінару організаційно забезпечено Управлінням соціального захисту Слов’янської міської ради.