Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

16 серпня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовича відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. В ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів. Звернули увагу на застосування цивільно-правових договорів та нагадали про відповідальність за порушення трудового законодавства.

Інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників триває.