Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників анти терористичної операції санаторно-курортним лікуванням” визначено механізм використання коштів на забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до п.19 ч.1 ст. 6 та п.1 ч.2 ст.7 ЗУ ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Відповідно до цього Порядку органи соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів в порядку черговості в міру надходження путівок:

  1. учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;
  2. інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;
  3. інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:

інваліди I та II груп – до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

інваліди III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

 

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення АТО за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік.

Для взяття на облік подається заява, медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах їх проведення.

Документи приймаються у відділі соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (кімната № 9) за попереднім записом у кімнаті щоденного прийому громадян: вівторок, середа, четвер з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід) або замовленням по телефону 3-41-48, 066-407-80-25.

Телефон для довідок: 62-29-17.