ОХОРОНА ПРАЦІ 2018

 ДЕВІЗ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ 2018 РОКУ: «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ» 

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання – зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Реформи освіти та охорони здоров’я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників.

Особливу роль у цьому процесі відведено школам і закладам вищої освіти – саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Правове поле та умови виробництва повинні розвиватися насамперед з урахуванням інтересів молоді, забезпечуючи захист від небезпек і збереження здоров’я майбутнього трудового потенціалу країни.

Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. За результатами минулого року в конкурсі взяли участь понад 250 тисяч дітей, які разом з їхніми батьками і вчителями були залучені до процесу формування відповідального ставлення до безпеки праці.

Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи.

Закликаємо всі заінтересовані сторони сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

 

Звіт про проведення
Тижня охорони праці на території Слов’янської
міської ради, присвячених Всесвітньому
дню охорони праці

 

1. Управлінням соціального захисту населення спільно з міською радою з питань безпечної життєдіяльності населення організувано проведення в місті з 20 по 28 квітня 2018 року Тижня охорони праці на території Слов’янської міської ради, присвяченого Всесвітньому дню охорони праці (28 квітня),

Проведено круглі столи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці за темою «Захищене та здорове покоління »:

- 23.04.18 р. в актовому залі КЛПУ Наркологічний диспансер з керівниками і спеціалістами служб з охорони праці лікувальних закладів міста, разом з представниками: Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Держпраці в Донецькій обл., відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Держпраці в Донецькій обл., управління ДСНС в м.Слов’янську, ДОЛЦ МОЗ України в Донецькій обл.

- 25.04.18 р в великій залі виконкому з керівниками та спеціалістами служб з охорони праці підприємств, установ, організацій міста, разом з представниками: Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, відділу нагляду в будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Держпраці в Донецькій обл., управління ДСНС в м.Слов’янську, ДТЕК «Донецкоблонерго», ДОЛЦ МОЗ України в Донецькій обл.

- В Тижні охорони праці на території Слов’янської міської ради, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці прийняли участь 65 підприємств усіх форм власності, організацій, установ які реалізувати власні заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та надали інформацію Управлінню соціального захисту населення про результати проведеної роботи.

 

В рамках виконання заходів по проведенню Тижня з охорони праці на території Слов’янської міської ради, затверджених рішенням № 158 від.07.03.2018 та присвячених Всесвітньому дню охорони праці, який проходить під девізом цього року «Захищене і здорове покоління», з метою стимулювання активної участі та ініціативи у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці на підприємствах, в установах і організаціях міста, враховуючи рішення міської оглядової комісії з проведення міського огляду з охорони праці по м. Слов’янську в 2018 році, відповідно рішення № 114 від 21.02.2018 «Про проведення міського огляду з охорони праці на території Слов’янської міської ради», проведено міський огляд конкурс з охорони праці за даними 2017 року. Прийняти участь в огляді конкурсі запрошено 160 підприємств, установ і організацій міста, прийняло участь 102 підприємства, які направили матеріали на розгляд міської оглядової комісії. Міською оглядовою комісією проведено виїзд 19.04.2018 на підприємства, установи та організації міста з метою оцінки стану дотримання законодавства з охорони праці на підприємствах міста. За підсумками міського огляду з охорони праці 20.04.2018 проведено засідання міської комісії, на якій визначили переможців.

За високі показники у застосуванні безпечних виробничих технологій, комплексне вирішення завдань з охорони праці та належний стан забезпечення працівників засобами індивідуального захисту нагороджено Почесними грамотами Слов’янської міської ради переможців міського огляду з охорони праці у 2018 році — за зайняте призове місце по оглядовій групі:

в машинобудівній промисловості та металообробки.

3 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю «О-Мегагруп» — директор Малофєєв Андрій Федорович

2 місце — Публічне акціонерне товариство «Конструкторське бюро «Коксохіммаш» — голова правління Корнієнко Оксана Сергіївна

1 місце — Приватне акціонерне товариство «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» — генеральний директор Згоденко Роман Олександрович

в хімічній промисловості:

2 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю «Слов’янська Індустріальна Спілка Сода» — директор Лобас Олександр Михайлович

1 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛТС Лімітед» — директор Левіт Анатолій Вікторович,

на транспорті та зв’язку

3 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю ІСП «СДС-Групп» — директор Котляров Ярослав Євгенович

2 місце — Комунальне підприємство «АТП 052814» — директор Водоп’янов Костянтин Миколайович

1 місце — Комунальне підприємство «Слов’янське тролейбусне управління» — директор Іванченко Сергій Васильович;

будівництво та виробництво будівельних матеріалів:

3 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрконтракт» — директор Філімонова Юлія Борисівна;

2 місце — Товариство з обмеженою відповідальністю «Керамічні маси Донбасу» — директор Меленець Володимир Олексійович;

1 місце — Приватне акціонерне товариство «Зевс Кераміка» — генеральний директор Богославський Олександр Олексійович;

інші галузі:

1 місце — Сіверсько — Донецьке басейнове управління водних ресурсів — начальник Трофанчук Сергій Іванович;

житлово-комунальне господарство та газове:

3 місце — Слов’янське виробниче управління, комунальне підприємство «Вода Донбасу» — директор Клочко Андрій Миколайович.

3 місце — Комунальне підприємство «Водозниження» — директор Фарзалієв Сулейман Гаджибалаєвич,

2 місце — Комунальне підприємство «ЖЕК № 4» — директор Гаврилова Наталія Володимирівна,

2 місце — Слов’янське управління по газопостачанню та газифікації — директор Олешко Геннадій Вікторович;

1місце — Комунальне Підприємство Донецьктеплокомуненерго Виробнича одиниця «Слов’янськтепломережа» — директор Микитишин Сергій Васильович,

охорона здоров’я:

3 місце — Комунальний лікувальний профілактичний заклад «Вузлова лікарня» — головний лікар Ставнічій Станіслав Францевич;

2 місце — Слов’янський психоневрологічний інтернат — директор Воропаєва Олена Антонівна;

2 місце — Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчій комплекс «Перлина Донеччини» — директор Остроцький Андрій Анатолійович,

1 місце — Комунальний лікувальний профілактичний заклад «Стоматологічна поліклініка» — головний лікар Чопей Олександр Васильович;

освіта ЗОШ:

3 місце — Загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 — директор Маляр Олена Іванівна

2 місце — Загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 — директор Волосухіна Вікторія Валентинівна ;

1 місце — Загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 — директор Дубровська Наталя Іванівна;  

II підгрупа:

3 місце — Дитячий навчальний заклад № 66 — завідувач Шведенко Любов Володимирівна;

2 місце — Дитячий навчальний заклад № 54 — завідувач Скворцова Ніна Олексіївна;

1 місце — Дитячий навчальний заклад № 24 — завідувач Савицька Юлія Вікторівна; 

 

в номінації «Кращий спеціаліст служби охорони праці»:

Плахова Ольга Іванівна — Комунальна лікувально профілактична установа «Обласна психіатрична лікарня м.Слов’янська»;

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 1217 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!