Заметка про субсидию 2016.doc

Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім’ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали розповсюджуватись різноманітні чутки, однією з яких є наступна: «Якщо не використаєш весь обсяг газу (тепла чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону».

Розмір субсидії розраховується з об’ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово -комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію тощо), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціально захисту населення переказують на рахунки виконавців-виробників комунальних послуг для оплати вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що економно споживати комунальні послуги – вигідно. Якщо Ви не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, Ви все рівно будете користуватись субсидією.


Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 2408 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!