ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

В рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенців проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», що реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з ГО «АЦ» «Соціоконсалтинг», за підтримки Європейської комісії створено Центр психосоціальної допомоги для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від домашнього та гендерно-орієтованого насильства (далі-Центр). Центр знаходиться поблизу Києва та надає допомогу жінкам-внутрішньо переміщеним особам із Донецької та Луганської області.

Мета Центру є забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам-внутрішньо переміщеним особам до 55 років ( у тому числі з дітьми) та створення умов для подолання наслідків учиненого насильства.

Термін перебування в закладі визначається індивідуально, але не може перевищувати 6 місяців від дня поселення.

Зарахування до Центру здійснюється щоденно на підставі особистого звернення постраждалої особи або письмового направлення до ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» від закладів, установ та організацій різних форм власності, які виявили таку особу ( за умови її усвідомленої згоди).

Умовою зарахування до Центру є:

-        документ, що підтверджує особу;

-        довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

-        медична довідка, що засвідчує можливість особи перебувати у колективі.

У разі необхідності розміщення разом з жінкою її дитини (дітей) додаються також документи, що посвідчують їх родинні зв’язки та медична довідка на дитину (дітей).

До Центру не приймаються постраждалі особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з симптомами хвороби в гострому періоді або в період загострення хронічних захворювань, а також особи, що потребують стороннього догляду і не в змозі самостійно себе обслуговувати.

Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ., тел. 067 341 48 95


Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 35 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!