З 1 вересня починає працювати механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакунок малюка»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» Міністерство соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочинає реалізацію пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яким передбачено надання замість натуральної допомоги цільової грошової компенсаційної виплати.

Постановою передбачено запровадження цільової грошової компенсаційної виплати у розмірі 5000 гривень.

Для цього у АТ «КБ «ПриватБанк» громадянам, у яких народилась дитина, відкривають рахунок із спеціальним режимом використання та видають їм спеціальну соціальну картку. Для відкриття рахунку паспорт та ідентифікаційний номер

Батьки дитини можуть звернутися за зазначеною компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль.

Відповідно, батьки новонароджених звертаються до АТ «КБ «ПриватБанк» для відкриття рахунку, а потім до Управління соціального захисту населення батьки подають заяву з необхідними документами.

До Управління соціального захисту батьки надають:

  1. заяву (форма якої визначена Постановою);
  2. копію свідоцтва про народження дитини;
  3. довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної   допомоги «пакунок малюка»;
  4. копію ідентифікаційного номеру та паспорту

Після звернення із заявою та пакетом документів про призначення грошової компенсації, Управління соціального захисту населення розглядають подані документи протягом 5 робочих днів.

Щомісячно  до 10 числа Управління соціального захисту населення формується реєстр сімей, які мають право на отримання такої соціальної допомоги. Потім дані передаються до Мінсоцполітики, а після цього на особові рахунки отримувачів.

До реалізації пілотного проекту на договірних засадах залучатимуть заклади роздрібної торгівлі та для продажу батькам визначених дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою «пакунок малюка»

Користуючись карткою «пакунок малюка» можна купувати товари лише у тих магазинів, які уклали договори з Мінсоцполітики та займаються реалізацій продукції для дітей. Перелік торговельних мереж буде опубліковано на сайті міністерства. Батьки можуть не лише піти в магазин і придбати товари, а й замовити їх в Інтернеті.

Увага! Якщо сім’я не використала гроші протягом року з дня їх зарахування на рахунок, то вони повертаються до державного бюджету.

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН ЗАЯВИ

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 1220 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!