НАКАЗ 

№ 01-06/081 від 07.05.2013

Про вдосконалення організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

З метою вдосконалення порядку оприлюднення на веб-сайті Управління праці і соціального захисту населення інформації про діяльність Управління, документів та іншої публічної інформації , розпорядником якої є Управління, наказів начальника Управління

 

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 5.1 наказу начальника УПСЗН від 15.06.2011р. № 01-06/086 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», викласти в наступній редакції:

« 5.1. Систематичне та оперативне оприлюднення на веб - сайті Управління праці і соціального захисту населення інформації про діяльність Управління, документів та іншої публічної інформації; наказів начальника УПСЗН після прийняття (крім внутрішньо організаційних наказів) - невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа. При цьому, така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації.»

2. Керівникам структурних підрозділів протягом трьох робочих днів з дня затвердження начальником УПСЗН інформації про діяльність Управління, документів та іншої публічної інформації; наказів начальника УПСЗН (крім внутрішньо організаційних наказів) подавати зазначені документи на електронних носіях головному спеціалісту відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат Закусилу С.А. для подальшого їх розміщення на веб – сайті установи.

3. Головному спеціалісту відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат Закусилу С.А. протягом одного робочого дня забезпечувати розміщення зазначених документів на веб – сайти Управління.

4. Результати виконання наказу врахувати щомісячно при преміювання керівників структурних підрозділів.

5. Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на заступників начальника Управління Кошову Л.Г. та Отченаш В.В., контроль – залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник

начальника Управління                                                            О.Є. Альохіна