До відома батьків дітей

До відома батьків дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми

З метою оцінювання якості послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, які надаються дитячими закладами оздоровлення та відпочинку Донецької області Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради просить батьків та дітей шкільного віку пройти он-лайн анкетування за наведеної формою.

Посилання для участі дітей

Посилання для участі батьків

Звертаємо увагу!

Кабінетом Міністрів України 21.08.2019 прийнято постанову № 765 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України». Внесені зміни у пункт 28 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751, стосовно виплати допомоги у разі несвоєчасного звернення опікуна чи піклувальника з поважних причин за продовженням її виплати.

Поважними причинами є перебування на лікуванні, причини через які фізично неможливо своєчасно подати заяву, або наявність об’єктивних обставин, коли опікун чи піклувальник не могли звернутися із заявою, та інші причини, визначені комісією з питань захисту прав дитини. Питання виплати допомоги вирішується на підставі рішення органу опіки та піклування з урахуванням рекомендацій комісії.

Виплата допомоги за минулий період здійснюється не більш як за 12місяців з місяця закінчення виплати.

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 13 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!