Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

У великій залі виконкому Слов’янської міської ради 25.01.2018 під головуванням заступника голови Слов’янської міської ради Воропаєва В. М. відбулась нарада з представниками бізнесу з питань додержання мінімальних гарантій в оплаті праці за участі працівників Держпраці в Донецькій області, ДФС, Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Управління соціального захисту населення.

Представники 75 підприємств і організацій взяли участь у заході.

Про необхідність додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення норм чинного законодавства розповіла начальник відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці в Донецькій області Харченкова С. В. Багато питань у представників підприємств виникло щодо проведення інспекційних відвідувань інспектором праці, особливо щодо розміру штрафних санкцій у разі виявлення фактів використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну виплату заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Заступник начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради Севідова В.М. наголосила на необхідності укладення колективних договорів між роботодавцем та трудовим колективом. Про необхідність своєчасного внесення змін до них у зв’язку зі змінами в законодавстві. Наприклад щодо розрахунку тарифної ставки 1 розряду з 01.01.2017 від розміру прожиткового мінімуму, а не від мінімальної заробітної плати.  А також про приведення назв професій у відповідність з Державним класифікатор професій ДК 003:2010 зі змінами.

Про Пенсійну реформу, метод розрахунку пенсії розповів заступник начальника Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Скрипниченко С. П., наголосивши, що для отримання пенсії у розмірі більше мінімальної пенсії (1373 грн. на 01.01.2018) необхідно мати не тільки великий страховий стаж, але й заробітну плату набагато більше мінімальної.

Наприкінці, керівник засідання закликав керівників підприємств дотримуватись мінімальних гарантій в оплаті праці, не допускати порушень норм трудового законодавства, підвищувати рівень заробітної плати працівників з метою отримання в майбутньому достойної пенсії.

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 40 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!