Згідно рішення виконкому Слов’янської міської ради № 156 від 01.03.2017 року в місті Слов’янську з 03 березня по 03 квітня 2017 року проводиться міський огляд з охорони праці.

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради запрошує всіх суб’єктів господарювання взяти участь у проведенні міського огляду з охорони праці.

Рекомендуємо провести відповідний огляд на підприємстві, в установі, організації, спільними наказами адміністрації та трудового колективу створити відповідні комісії.

Умовами огляду, передбачити:

- кількість призових місць і розміри грошових винагород структурним підрозділам (бригадам, ділянкам, цехам, виробництвам тощо) і окремим працівникам із зазначенням мінімального розміру винагороди;

- заходи морального заохочення працівників (грамоти, дипломи, вимпели, тощо);

- цінні подарунки.

Підсумки проведення огляду і матеріали (форми показників, пояснювальні записки, альбоми тощо) для участі в міському огляді з охорони праці надати міськой оглядовій комісії до 04.04.2017 з електронної пошти з українським доменом на електронну адресу відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також на паперових носіях на адресу Управління соціального захисту населення: вул. Батюка, 40, кабінет 10.