До уваги підприємств, установ, організацій та ФОП, що ведуть діяльність на території Слов’янської міської ради!

Право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу надається виключно лабораторіям, які внесені до Реєстру «Інформаційний перелік лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу», з яким можна ознайомитися на офіційному сайті Держпраці.

Слов’янська районна філія ДУ «Донецький лабораторний центр МОЗ України» пройшла дану атестацію на право проведення вищезазначених досліджень, передбачених Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 1992 року №442 (зі змінами) та внесена до переліку лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Слов’янської районної філії ДУ «Донецький лабораторний центр МОЗ України» за адресою м. Слов’янськ , вул. Свободи, 12.