Нюанси, які корисно знати

Варто докладно ознайомитися з нюансами роботи «Ощадбанку» з безготівкової оплати пільги на комунальні послуги й враховувати цю інформацію. Наводимо основні пункти, які корисно знати:

«Ощадбанк» перераховує кошти КП до 18 числа щомісяця;

щомісяця КП надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг кожним одержувачем пільги. На підставі цієї інформації «Ощадбанк» перераховує кошти за пільгою КП;

положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (зі змінами та доповненнями) і Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженим постановою КМУ від 17.04.2019 № 373 (зі змінами та доповненнями), встановлено таку послідовність перерахування коштів за комунальні послуги (витрати):

Детальніше...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ядерних випромінювань

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради запрошує громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії з питання заміни посвідчень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 (зі змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Детальніше...

До уваги пільговиків!

Звертаємо Вашу увагу на зміну Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані Управлінням соціального захисту населення суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали до 15.10.2019 на отримання пільги заяву до Управління готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначеній у заяві спосіб (банк).

Детальніше...

До відома громадян

Урядом прийнято постанову КМУ від 28.02.2018 р. № 137 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200”, якою вносяться зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням.

Детальніше...

До відома осіб з інвалідністю

Урядом прийнято постанову КМУ від 20.12.2017 № 1017 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785 і від 7 лютого 2007 р. № 150, якою вносяться зміни до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

Детальніше...

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 13 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!