До відома осіб з інвалідністю та учасників АТО

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 22.02.2006 р. № 187 і від 31.03.2015 р. № 200", якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення пільгових категорій населення санаторно-курортними путівками (далі - порядок).

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Знаходячись на обліку, людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам та укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. Гранична вартість путівки для відшкодування послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку.

Детальніше...

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка»

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (далі-Управління) інформує.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 07.02.2020 № 1764/0/290-20/37 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей» Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно реабілітації у 2020 році 20 дітей з Донецької області віком від 7 до 14 років з 24 березня 2020 по 10 квітня 2020 року в Центрі реабілітації дітей «Сергіївка» Республіки Молдова (Одеська область, Білгород-Дністровський район) (далі - Центр).

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

Детальніше...

Шановні ветерани війни

Постановою КМУ № 112 від 19.02.2020 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”, затверджено щорічну грошову допомогу до 5 травня у 2020 році в наступних розмірах:

Детальніше...

Нюанси, які корисно знати

Варто докладно ознайомитися з нюансами роботи «Ощадбанку» з безготівкової оплати пільги на комунальні послуги й враховувати цю інформацію. Наводимо основні пункти, які корисно знати:

«Ощадбанк» перераховує кошти КП до 18 числа щомісяця;

щомісяця КП надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг кожним одержувачем пільги. На підставі цієї інформації «Ощадбанк» перераховує кошти за пільгою КП;

положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (зі змінами та доповненнями) і Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженим постановою КМУ від 17.04.2019 № 373 (зі змінами та доповненнями), встановлено таку послідовність перерахування коштів за комунальні послуги (витрати):

Детальніше...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ядерних випромінювань

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради запрошує громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії з питання заміни посвідчень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 (зі змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Детальніше...

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 16 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!