До уваги пільговиків!

Звертаємо Вашу увагу на зміну Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані Управлінням соціального захисту населення суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали до 15.10.2019 на отримання пільги заяву до Управління готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначеній у заяві спосіб (банк).

У зв’язку з цим, платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю.

Інші пільговики сплачують як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону, пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.)

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. Сума пільги у такому випадку за жовтень 2019 року буде донарахована в наступному місяці.

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 9 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!