Організація роботи щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян за I півріччя 2019 року.

Поліпшення соціального захисту пільгової категорії громадян є основним напрямом державної політики. Управлінням соціального захисту населення Слов’янської міської ради постійно проводиться робота щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян.

На обліку в Управлінні для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 620 громадян пільгової категорії, а саме:

  • особи з інвалідністю загального захворювання та з дитинства — 569 осіб;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни — 22 особи;
  • учасники бойових дій — 10 осіб;
  • учасники бойових дій (АТО) — 9 осіб;
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни — 9 осіб;
  • учасники війни — 1 особа.

За I півріччя 2019 року забезпечено путівками:

-        до санаторіїв, підпорядкованих Мінсоцполітики - “Перемога” м. Київ, “Слава” м. Миргород, “Салют” м. Одеса, “Батьківщина” м. Трускавець 10 осіб пільгової категорії, а саме: 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1 учасник бойових дій, 1 учасник війни, та 12 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства (з 1 супроводжуючою особою);

-        до санаторію ”Слов’янський” за рахунок коштів місцевого бюджету 10 осіб пільгової категорії, а саме: 4 особи з інвалідністю внаслідок війни, 2 учасника бойових дій, 2 учасника війни, 2 члена сімей загиблих (померлих) ветеранів війни

На 2019 рік бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів» за напрямом фінансування «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» передбачено оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 54 громадян пільгової категорії:

  • 36 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства на суму 262,8 тис.грн.;
  • 1 особу, що супроводжує особу з інвалідністю 1 групи на суму 6,13 тис. грн.;
  • 17 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку на суму 377,4 тис. грн.

На 2019 рік бюджетною програмою КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» за напрямом « Забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС» передбачено оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 3 учасників бойових дій з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції/ООС.

Станом на 01.07.2019 вже забезпечено санаторно-курортним лікуванням шляхом укладання тристоронніх договорів 1 учасника бойових дій з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції/ООС, 13 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства.

Решта осіб пільгової категорії громадян отримають санаторно-курортне лікування відповідно до черговості та укладених тристоронніх договорів за бажанням у II півріччі 2019 року. 

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 6 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!