Організація роботи щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян за I півріччя 2019 року.

Поліпшення соціального захисту пільгової категорії громадян є основним напрямом державної політики. Управлінням соціального захисту населення Слов’янської міської ради постійно проводиться робота щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян.

На обліку в Управлінні для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 620 громадян пільгової категорії, а саме:

  • особи з інвалідністю загального захворювання та з дитинства — 569 осіб;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни — 22 особи;
  • учасники бойових дій — 10 осіб;
  • учасники бойових дій (АТО) — 9 осіб;
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни — 9 осіб;
  • учасники війни — 1 особа.

За I півріччя 2019 року забезпечено путівками:

-        до санаторіїв, підпорядкованих Мінсоцполітики - “Перемога” м. Київ, “Слава” м. Миргород, “Салют” м. Одеса, “Батьківщина” м. Трускавець 10 осіб пільгової категорії, а саме: 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1 учасник бойових дій, 1 учасник війни, та 12 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства (з 1 супроводжуючою особою);

-        до санаторію ”Слов’янський” за рахунок коштів місцевого бюджету 10 осіб пільгової категорії, а саме: 4 особи з інвалідністю внаслідок війни, 2 учасника бойових дій, 2 учасника війни, 2 члена сімей загиблих (померлих) ветеранів війни

На 2019 рік бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів» за напрямом фінансування «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» передбачено оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 54 громадян пільгової категорії:

  • 36 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства на суму 262,8 тис.грн.;
  • 1 особу, що супроводжує особу з інвалідністю 1 групи на суму 6,13 тис. грн.;
  • 17 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку на суму 377,4 тис. грн.

На 2019 рік бюджетною програмою КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» за напрямом « Забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС» передбачено оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 3 учасників бойових дій з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції/ООС.

Станом на 01.07.2019 вже забезпечено санаторно-курортним лікуванням шляхом укладання тристоронніх договорів 1 учасника бойових дій з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції/ООС, 13 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства.

Решта осіб пільгової категорії громадян отримають санаторно-курортне лікування відповідно до черговості та укладених тристоронніх договорів за бажанням у II півріччі 2019 року. 

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 17 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!