За результатами конкурсних торгів Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції додатково укладено договори до кінця 2016 року з реабілітаційними установами, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації:

 -    ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт” - 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

- Міжгосподарський санаторій “Токарі” – 42206, Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96, тел. 0503001281, 0503002338.

- “Комунальний заклад Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” Рівненської обласної ради - Рівненська обл., Рівненський р-н, вул. Деражненська, 39, (0362) 27-04-10.

- ТОВ “Інститут прикладної кріології” - 61093, м. Харків, вул. Терехівська, 4, 0503003189.

- Громадська організація “Історія життя” – 79039, м. львів, вул..

Для отримання послуг соціальної та професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

- рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Для отримання грошової компенсаційної оплати проїзду учасників АТО

до реабілітаційних установ та назад необхідно надати до Управління соціального захисту населення документи:

-         заява із зазначенням рахунку, відкритого в банківській установі;

-         копія паспорту;

-         відривний корінець направлення на реабілітацію;

-         оригінали проїзних документів.

Органи соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

- учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;

- інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;

- інвалідів із захворюваннями нервової системи ( з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій.

У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для отримання путівки необхідно стати на облік до управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:

-                     Заяву;

-                     Медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

-                     Копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-                     Копію військового квитка;;

-                     Документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За додатковою інформацією звертатися до УСЗН, каб. 9 (вул Батюка, 40) або за телефоном 62-29-17.