Територіальний центр

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ   СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

СТАНОМ НА 01.11.2018 РОКУ

 

В комунальній установі згідно Положення про територіальний центр, функціонує три відділення: соціальної допомоги вдома, денного перебування та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Відділення надають такі послуги: догляд вдома, соціальної адаптації та представництва інтересів. Створеною комісією з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг в комунальній установі, проведено в зазначені терміни внутрішню оцінку якості соціальних послуг. Розподіл за типами послуг: догляд вдома (435 осіб), соціальна адаптація (501 особа), представництво інтересів (56 осіб).

За звітний період відділенням соціальної допомоги вдома 41 соціальним робітником обслуговувано 435 осіб, в тому числі 145 осіб з інвалідністю та 403 громадян похилого віку.

В оцінюванні якості взяли участь 339 одержувачів соціальної послуги догляду вдома. Перевірено роботу 41 соціальних робітників, тобто 100 % від загальної кількості працюючих соціальних робітників. З 339 осіб, охоплених оцінюванням, на всіх заведено особові справи з індивідуальними планами. Всі плани складені згідно діючих вимог і переглянуті у визначені терміни. 325 осіб задоволені роботою соціальних робітників і милосердним ставленням до себе та задоволені якістю надання послуг, що становить 96 % від числа охоплених оцінюванням.

За 10 місяців 2018 року, до територіального центру надійшло від Управління соціального захисту населення 60 справ громадян за отриманням соціальної послуги догляду вдома.

Три працівника відділення денного перебування організували роботу для обслуговування 557 громадян.

Для вивчення думки підопічних щодо якості надання послуги соціальна адаптація було організовано опитування, проводили члени комісії з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг методом інтерв’ювання. В опитуванні прийняли участь 295 осіб, що становить 53 % від загальної кількості підопічних відділення денного перебування. Надаючи послугу соціальної адаптації, фахівці відділення намагаються враховувати потреби кожного з отримувачів послуги.

За звітний період від отримувачів соціальних послуг скарг не надходило.

Для подальшого стабільного функціонування установи заплановано продовжити здійснювати наступні заходи:

ü    організувати роботу щодо якісного стажування та навчання знов прийнятих надавачів соціальних послуг;

ü    продовжити роботу з благодійними фондами, недержавними організаціями з метою надання матеріальної та натуральної допомоги отримувачам соціальних послуг та укріплення матеріально-технічної бази комунальної установи;

ü    більш ретельніше враховувати інтереси та потреби отримувачів соціальних послуг на визначення зручності з обирання часу отримання послуги.

Щодо переліку соціальних послуг та порядку їх надання особам з інвалідністю, які є внутрішньо переміщеними особами або учасниками антитерористичної операції

Інформація комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» щодо переліку соціальних послуг та порядку їх надання особам з інвалідністю, які є внутрішньо переміщеними особами або учасниками антитерористичної операції

 

Згідно Положення комунальної установи, затвердженого в новій редакції рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 02.11.2016р. №744, в установі функціонують такі структурні підрозділи:

-         відділення соціальної допомоги вдома;

-         відділення денного перебування;

-         відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Детальніше...

Шановні ветерани війни

Шановні ветерани війни

Постановою КМУ № 223 від 05.04.2017 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та “Про жертви нацистських переслідувань”, затверджено щорічну грошову допомогу до Дня Перемоги у 2016 році в наступних розмірах:

Детальніше...

До відома інвалідів, ветеранів війни та учасників АТО

Урядом прийнято постанову КМУ від 01.03.2017 № 110 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 22.02.2006 р. № 187 і від 31.03.2015 р. № 200”, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками (далі - порядок).

Детальніше...

До відома колишніх військовополонених у роки Другої світової війни

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Детальніше...

Інформація для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює інвалідів здійснює набір інвалідів віком від 16 років І-ІІІ груп, що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію з медичним спостереженням, соціально-психологічною та іншими видами реабілітації.

Детальніше...

До відома інвалідів, що бажають навчатися

Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 32 запрошує на безкоштовне навчання інвалідів до пенсійного віку та дітей-інвалідів від 16 років за наступною спеціальністю.

Детальніше...

До відома учасників АТО

До відома учасників АТО

В Україні розташовані установи, які проводять психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

Детальніше...

До уваги одержувачів грошової допомоги особам, яка проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, - на догляд за ним

До уваги одержувачів грошової допомоги особам, яка проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, - на догляд за ним

Детальніше...

До відома учасників АТО

За результатами конкурсних торгів Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції додатково укладено договори до кінця 2016 року з реабілітаційними установами, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації:

Детальніше...

До відома учасників АТО

На території України розташовані установи, які проводять психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції.

Детальніше...

Інформація для громадян з обмеженими фізичними можливостями

Інформація для громадян з обмеженими

фізичними можливостями

Детальніше...

Інформація для громадян з обмеженими фізичними можливостями

Інформація для громадян з обмеженими

фізичними можливостями

Детальніше...

Про скасування пільг по ЗУ "Про міліцію"

Відповідно до п.1 та п.5 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про національну поліцію» з 07.11.2015 року втратив чинність ЗУ «Про міліцію».

Детальніше...

Права та пільги для учасників АТО

 

Права та пільги для учасників АТО

Про підстави й порядок отримання   соціального захисту військовослужбовцями

Детальніше...

Шановні пільговики!

Шановні пільговики!

Детальніше...

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 26 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!