До відома колишніх військовополонених у роки Другої світової війни

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Відповідно до Директив, право отримати відшкодування з розрахунку 2500 Євро мають військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22.06.1941 р. по 08.05.1945 р. перебували у німецькій неволі, як військовополонені. Відшкодування не отримують особи, які вчинили військові злочини, або злочини проти людства, або сприяли цих злочинів.

Зазначене відшкодування є персональним і видаватиметься лише за заявами осіб згаданої категорії. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 року та була опублікована 14 жовтня 2015 року.

Заяви необхідно подати до 30.09.2017 р. до Федерального відомства центральних послуг та невірішених майнових питань.

( Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen), що розташоване за адресою: DGZ Ring 12, D-13086 Berlin.

Спадкоємці колишніх військовополонених не мають правих підстав на отримання відшкодування.

Виплата відбувається без визнання правого зобов’язання. Правових претензій щодо виплати не може бути.

Виплата проводиться тільки за поданою заявою шляхом перерахування коштів на особистий банківський рахунок правомочного претендента.

Формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами, а також подальшу інформацію можна отримати на сайті Федерального відомства централізованих служб і відкритих майнових питань ( BADV, http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkrnnugsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html).Закордонні представники Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви.


Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 1374 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!