До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Відповідно до Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» від 18 січня 2018 року, тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях визнано частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль.

Конкретний Перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях, затверджений Указом Президента України від 07 лютого 2019 року №32/2019.

Таким чином, з 09 лютого 2019 року (з дня набрання чинності Указом Президента України) перетинання неконтрольованої українською владою ділянки державного кордону України кваліфікується як в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї.

Тим же Законом (стаття 12) встановлено, що в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з таких територій здійснюються через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Перелік КПВВ є вичерпним:

  1. Дорожній коридор «Стаханов-Золоте-Гірське-Лисичанськ» - КПВВ «Золоте»;
  2. Дорожній коридор «Горлівка-Бахмут» - КПВВ «Майорське»;
  3. Дорожній коридор «Донецьк-Курахове» - КПВВ «Марі’їнка»;
  4. Дорожній коридор «Донецьк-Маріуполь (через Волноваху)» - КПВВ «Новотроїцьке»;
  5. Дорожній коридор «Новоазовськ-Покровськ-Талаківка-Маріуполь» - КПВВ «Гнатове» (с. Пищевик);
  6. Дорожній коридор «Станиця Луганська-Щастя-Новоайдар» - КПВВ «Станиця Луганська».

За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення у виді штрафу від 1700 до 8500 грн.

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 12 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!