SviatogorskУ 2011 році через мобільний пункт громадської приймальні згідно графіку роботи у м. Святогірськ проведено 24 прийома громадян. За призначенням всіх видів соціальної допомоги звернулися 788 сімей:

- прийнято документи від 625 заявників на призначення всіх видів допомоги;

- надано консультацій 163 особам.

На прийомі громадян задіяне спеціалістів з п’яти відділів:

- відділу грошових виплат і компенсацій;

- відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

 

- відділу по обслуговуванню інвалідів ,ветеранів війни, праці та взаємодії з громадськими організаціями і засобами масової інформації;

- відділу контролю за правильністю призначення та виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями і засобами масової інформації;

- відділу державних соціальних інспекторів.

І . На обліку у відділі грошових виплат і компенсацій перебуває 461 сім’я, у тому числі:

- 284 сім’ї одержують допомогу сім’ям з дітьми на суму 253,3 тис. грн.

- 21 сім’я одержує державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям на суму 5,1 тис. грн.;

- 105 сімей одержують субсидію на житлово-комунальні послуги на суму 91,0 тис. грн.

- 48 сімей одержали субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива готівкою на суму 21,1 тис грн.

Допомогу отримує у розмірі 60,0 тис. грн. одна прийомна сім’я на 2 дітей та у розмірі 396,0 тис. грн. виплачено допомогу вихователям двох будинків сімейного типу на 13 дітей.

Державними соціальними інспекторами перевірено 27 сімей з питання цільового використання коштів та забезпечення належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини одержувачами допомоги при народженні дитини. Не цільового використання коштів не встановлено.

На Комісії по призначенню житлових субсидій у виключних випадках розглянуто 12 заяв, по яким прийнято рішення призначення житлової субсидії у виключних випадках не володарям житла , при відсутності доходів тощо..

Складено 27 актів матеріально-побутових умов сім’ї та призначено житлову субсидію на збільшену площу житла.

ІІ. До Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків внесено 1117 особи , які мають право на пільги за законами України. Відшкодовано пільг за надані житлово-комунальні послуги на суму 560,3 тис. грн.

З питань перереєстрації пільг протягом року звернулося 214 заявників, з них:62 ветерана війни, 28 ветеранів праці, 104 дитини війни, 14 багатодітних сімей та 56 дітей з цих сімей .

Відповідно до ст. 102 Закону України «Бюджетного Кодексу України» пільги на придбання твердого палива надаються готівкою, виходячи із розрахунку вартості однієї тони твердого палива на домогосподарство, що становило 658,0 грн.

За відшкодуванням пільги на придбання твердого палива звернулось 88 мешканців Святогірська. Надано готівкою пільг на суму 28,3 тис. грн., в тому числі:

- інвалідам війни – 12 чол. – 8,2 тис. грн.;

- учасникам бойових дій – 8 чол. – 4,1 тис. грн.;

- учасникам війни – 45 чол. – 15,3 тис. грн.

- багатодітні сім’ї – 2 - 0,7 тис. грн..

За відшкодуванням пільги на придбання скрапленого газу звернулось 17 осіб та отримали компенсацію на суму 1,3 тис. грн.

ІІІ. У 2011 році один ветеран війни одержав компенсацію у сумі 300,0 грн. за невикористану санаторно-курортну путівку. Видано санаторно-курортних путівок 2 інвалідам від загального захворювання.

Виплачено разової грошової допомоги до Дня Перемоги 72 ветеранам на суму 22,0 тис. грн. Забезпечено технічними засобами реабілітації 5 інвалідів на суму 79,3 тис. грн..

Виплачено матеріальну допомогу 6 особам на суму 1,1 тис. грн., з них :

З державного бюджету - 1 інваліду на суму 382,0 грн.;

З місцевого бюджету – 5 малозабезпеченим особам на суму 1375,0 грн.

ІV. Згідно Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” у 2011 році встановлено статус “Учасник війни” 2 мешканцям Святогірська. Видано 2 пільгових посвідчення “Учасник війни ”. надано консультацію з різних питань щодо встановлення статусу ветерана війни 14 осіб. Посвідчення одержало 20 ветеранів праці.

У м. Святогірську щороку провадиться анкетування громадян для забезпечення зворотного зв’язку з населенням та з’ясування громадської думки, щодо організації роботи Управління. У 2011 році прийняли участь в анкетуванні з усіх питань соціального захисту 42 сім’ї. Незадоволених немає, зауважень та пропозицій не надходило.