Координаційна рада підприємців

Працівники Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради взяли участь у роботі Координаційної ради з питань розвитку малого підприємництва, яка відбулась 13 лютого поточного року в будівлі Слов’янської міської ради.

Головною темою засідання було питання здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю. Інспектори праці проінформували присутніх про зміни у законодавстві, розповіли про права суб’єктів господарювання, детально зупинилися на фінансових санкціях, які передбачені діючим законодавством за порушення трудового законодавства.

Детальніше...

Засідання робочої групи

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відбулося 06.02.2020. На засідання запрошені 16 суб’єктів господарювання.

Детальніше...

На виконання доручення Прем’єр-міністра України.

Інспектори праці місцевого самоврядування 31.01.2019 взяли участь у семінарі «Легалізація зайнятості: «Проблеми, можливості вирішення». Семінар організовано міським центром зайнятості в рамках реалізації доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.

Детальніше...

Реалізація доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука

З метою реалізації доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 на території Слов’янської міської ради триває перший етап інформаційної кампанії з детінізації зайнятості. Інспектори праці ГУ Держпраці у Донецькій області та Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради роз’яснюють суб’єктам господарювання та працівникам, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі (оптова і роздрібна торгівля товарами і послугами), тимчасового розміщування та організації харчування про наслідки незадекларованої праці та попереджають роботодавців про відповідальність.

Детальніше...

Засідання робочої групи

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відбулося 21.11.2019. На засідання запрошені 15 суб’єктів господарювання.

Члени робочої групи проаналізували стан справ та причини виникнення проблем, пов’язаних з легальною виплатою заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 11 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!