У м. Слов’янську інспектори праці проводять моніторинг стану додержання законодавства про працю в умовах карантину!

17 та 21 липня поточного року інспектори праці місцевого самоврядування відвідали торгівельні об’єкти, в яких здійснюється господарська діяльність на території ринку «ТІАРА».Відвідування проходили з метою забезпечення роботодавців та його працівників інформацією та консультаціями щодо найбільш ефективних способів додержання законодавства про працю та моніторингу стану його додержання.За результатами роботи із 40 суб’єктами господарської діяльності проведені співбесіди та роздані інформаційні пам’ятки.

Про запровадження неповного та скороченого робочого часу під час карантину

Як на період карантину правильно запроваджувати неповний робочий час і чим він відрізняється від скороченого робочого часу – одне із запитань, з яким часто звертаються дистанційно роботодавці до фахівців Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради.

Умовно робочий час за тривалістю можна поділити на:

1. Нормальний. Тривалість робочого часу працівників встановлена 40 годин на тиждень;

2. Неповний. Робочий час становить меншу кількість годин, ніж встановлено нормативно-правовими актами;

3. Скорочений. Час, протягом якого працівник повинен виконувати свої трудові функції, але оплата праці такого працівника проводиться в повному розмірі.

Поняття «скорочений робочий час» та «неповний робочий час» є різні за своєю суттю.

Детальніше...

Трудові відносини під час карантину: роз'яснює Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради нагадує, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на засіданні Уряду 11 березня 2020 року прийнято рішення (постанова КМУ №211 (зі змінами), згідно з якою встановлено з 12 березня 2020 року на усій території України карантин, заборона, зокрема, проведення всіх масових (розважальних, спортивних) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, а також роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів, а саме:

Детальніше...

Зустріч посадовців з представниками будівельної галузі

Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України з 2 березня поточного року стартує масштабна всеукраїнська кампанія щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, яка відбуватиметься у два етапи.

З 2 березня по 20 березня проходитимуть інформаційні заходи, під час яких інспектори праці роз’яснюватимуть роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці.

На виконання вищезазначеного доручення у приміщенні Слов’янської міської ради 12.03.2020 відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Синергія БТ

На території Слов’янської міської ради стартувала інформаційно-роз'яснювальна компанія серед субэєктів господарювання будівельної галузі!

На виконання доручень Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 17.02.2020 №6698/0/1-20 з 4 березня 2020 року стартувала інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед суб’єктів господарювання будівельної галузі з питань оформлення трудових відносин. Інспектори праці Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради завітали до ТОВ «Синегіря-БТ», основний вид діяльності підприємства – будівництво доріг і автострад. У ході співбесіди мова йшла про обов’язковість оформлення належним чином трудових відносин, особливу увагу зосереджено на цивільно-правових договорах. Загальна чисельність працівників ТОВ «Синергія–БТ» 140 чоловік.

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 15 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!