Здіснення держ. контролю

Звіт про проведену роботу

Звіт про проведену роботу

сектору контролю за додержанням законодавства про працю

Спеціалістами сектору контролю за додержанням законодавства про працю особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів та роз’яснювальної роботи, направленої на легалізацію зайнятості населення та попередження порушень законодавства про працю.

У серпні поточного року проведено 128 відвідувань фізичних осіб – підприємців у м. Слов’янську.

 

Під час відвідувань інспектори праці роз’яснили роботодавцям вимоги законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин та своєчасної виплати заробітної плати. Крім того, фізичних осіб – підприємців поінформовано про відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплату заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Детальніше...

Про роботу сектору контролю за додержанням законодавства

Про роботу сектору контролю за додержанням законодавства про працю відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради.

З 01.01.2017 до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад віднесені повноваження зі здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість населення в порядку, встановленому законодавством, а також повноваження з накладення штрафів за порушення законодавства про працю і зайнятість населення в порядку, встановленому законодавством (ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97. №280/97-ВР).

Детальніше...

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення 20 липня 2018

 

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.


        20 липня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовича відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У роботі робочої групи взяв участь Філінський Олег Дмитрович - начальник відділу забезпечення наповнення бюджету Головного Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

        Відкрив засідання Воропаєв Віктор Миколайович, ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово Скрипниченко Сергію Петровичу - першому заступнику Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецької області, який в свою чергу, проінформував присутніх про негативні наслідки при використанні праці найманих працівників без офіційного оформлення трудового договору.

Детальніше...

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення 12 червня 2018

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

12 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовичаза участі фахівців Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Головного управління державної фіскальної служби у Донецької області, міського центру зайнятості, Управління соціального захисту населення, а також спеціалістів Слов’янської міської ради та завідувача сектору контролю за додержанням законодавства про працю, інспектора праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання, найманим працівникам яких нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Детальніше...

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 13 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!