Участь інспекторів праці у семінарі
«Легалізація зайнятості. Проблеми. Можливості вирішення»

Інспектори праці Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради 21 листопада 2018 року прийняли участь у семінарі на тему «Легалізація зайнятості. Проблеми. Можливості вирішення», який відбувся у приміщенні Слов’янського міського центру зайнятості.

В семінарі взяли участь представники Слов’янської міської ради, Слов’янської райдержадміністрації, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби, підприємств, установ, організацій міста, фізичні особи – підприємці.

На початку семінару присутні ознайомились з інформацією у вигляді слайдів щодо проведеного опитування працівниками Слов’янського міського центру зайнятості за темою «Ставлення мешканців міста до офіційного працевлаштування при оформлені на роботу».

На семінарі інспекторами праці роз’яснено повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Розглядались питання про механізм та правильність, відповідно до діючого законодавства, оформлення трудових відносин між роботодавцями та працівниками. Також, розглядались питання щодо навчання майбутніх працівників відповідним професіям на території Слов’янської міської ради з подальшим працевлаштуванням на підприємствах міста. Дискусія з даного питання була дуже жвавою, у присутніх виникало багато запитань, на які надано вичерпні відповіді.

В ході проведення семінару до дискусії долучився в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярошенко Валерій Станіславович, який розповів присутнім про переваги офіційного працевлаштування найманих працівників.