Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.


        20 липня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовича відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У роботі робочої групи взяв участь Філінський Олег Дмитрович - начальник відділу забезпечення наповнення бюджету Головного Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

        Відкрив засідання Воропаєв Віктор Миколайович, ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово Скрипниченко Сергію Петровичу - першому заступнику Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецької області, який в свою чергу, проінформував присутніх про негативні наслідки при використанні праці найманих працівників без офіційного оформлення трудового договору.

         Виведення бізнесу з «тіні» є одним з пріоритетних завдань, які стоять сьогодні перед інспекторами праці. Про повноваження інспекторів праці, про проведену роботу за червень–липень поточного року розповіла Ковальова Олена Федорівна – завідувач сектору контролю за додержанням законодавства про працю.

         Під час засідання заслухано суб’єкти господарської діяльності, які за березень-травень 2018 року мали середню заробітну плату нижче 3723 грн. Керівники даних підприємств дали пояснення про причини недотримання ними рівня мінімальної заробітної плати та зобов’язались надалі дотримуватись у виплаті заробітної плати законодавчо встановлених мінімальних гарантій. Всього заслухано 13 суб’єктів господарювання.

         За травень–липень на засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено роботу з 28 суб`єктами господарювання стосовно виплати заробітної плати найманим працівникам на рівні або менше мінімальної.