Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

12 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовичаза участі фахівців Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Головного управління державної фіскальної служби у Донецької області, міського центру зайнятості, Управління соціального захисту населення, а також спеціалістів Слов’янської міської ради та завідувача сектору контролю за додержанням законодавства про працю, інспектора праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання, найманим працівникам яких нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.. В ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів. Звернули увагу на застосування цивільно-правових договорів, та нагадали про відповідальність за порушення трудового законодавства.

За результатами роботи робочої групи від 24.05.2018 легалізовано 8 найманих працівників.

Інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників триває.