Новий розділ колективного договору «Рівність і недискримінація».

На національному рівні чинне законодавство гарантує рівність чоловіків та жінок у всіх сферах життя суспільства (ст.21‑24 Конституції України, Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», стаття 21 Кодексу законів про працю України тощо). Але питання практичного застосування на місцях боротьби з дискримінацією не було визначено.

Міністерство соціальної політики України наказом від 29.01.2020 №56 затвердило Методичні рекомендації щодо внесення до колективних договорів та угод положень, спрямованих на забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у трудових відносинах (https://www.msp.gov.ua/documents/5627.html?PrintVersion).

Детальніше...

Зустріч в Управлінні!

Провідним фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Слов’янському районі Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС в Донецькій області Хаблаком Ігорем з трудовим колективом Управління проведено бесіду, щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах.

Під час бесіди працівник ДСНС роз’яснив основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісових та лісопаркових зонах, а саме, про заборону самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків, стерні, луків, пасовищ, ділянок водно-болотної та іншої природної рослинності, а також опалого листя в парках, інших зелених насаджень та газонів в населених пунктах. Повідомив про адміністративну відповідальність за вчинення вищевказаних дій.

Дії роботодавця під час карантину

Дії роботодавця під час карантину: роз'яснює Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради продовжуючи рубрику щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 повідомляє:

Карантин – це адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб.

З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів, а саме:

Детальніше...

Про проведення міського огляду з охорони праці

На виконання рішення Слов’янської міської ради № 326 від 24.02.2020 року «Про проведення міського огляду з охорони праці», в місті Слов’янську з 02 березня по 31 березня 2020 року проведено міський огляд з охорони праці за 2019 рік. В огляді взяли участь 60 підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Міською оглядовою комісією з охорони праці під головуванням заступника міського голови Підлісного Ю.І. на засіданні від 27.04.2020 підведені підсумки міського огляду з охорони праці та визначено 27 переможців.

А саме:

Детальніше...

Девіз День охорони праці

ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ:

безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення

Дня охорони праці в Україні у 2020 році

 Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці. Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі.

Детальніше...

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 10 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!