Територіальний центр

Важлива інформація

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» звертає увагу, що розпочинається робота з виявлення громадян, які мешкають в смт. Андріївка і потребують сторонньої допомоги

 

Якщо Ви - пенсіонер або непрацююча особа з інвалідністю та потребуєте:

- сторонньої допомоги в особі соціального робітника для оплати комунальних платежів, придбання та доставки продуктів харчування, медикаментів та ін. звертайтеся за телефоном (0626) 665249 – відділення соціальної допомоги вдома;

- допомоги у вигляді речей бувших у вжитку (якщо маєте невелику пенсію) звертайтеся за телефоном (0626) 665249 – відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Ми знаходимось: вул. Вільна, 7А, Донецька область, м. Слов’янськ

режим роботи:

08:00–17:00 (Понеділок-Четвер)

08:00–16:00 (П’ятниця)

12:00–12:48 (перерва)


ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ЗА 2020РІК

В комунальній установі функціонують  такі структурні підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення денного перебування;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
ЗА 2019 РІК

 

В комунальній установі функціонують такі структурні підрозділи:

  • відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення денного перебування;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Детальніше...

Пожежний захист

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Слов'янського РУДСНС - Істомін С.А. для співробітників комунальної установи в грудні провів заняття на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки в установах та побуті».

Детальніше...

Кравченко Т.М.

05 грудня 2019 року головний спеціаліст відділу з питань обслуговування пільгової категорії населення Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради Кравченко Тетяна Миколаївна провела зустріч с працівниками комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» на тему: «Пільги, якими можуть користуватися особи з обмеженими можливостями».

Детальніше...

Зустріч з представниками органів місцевої влади

В приміщенні комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов'янської міської ради Донецької області" відбулась зустріч підопічних відділення денного перебування з міським головою В.М. Ляхом, заступником міського голови-керуючим справами виконкому В.М. Воропаєвим та начальником Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради О.Є. Альохіною. Під час зустрічі багато було піднято тем та питань щодо життя міста, проблем його мешканців. Жодне питання не залишилось без відповіді. Приємним сюрпризом для підопічних став подарунок від Слов'янської міської ради (плазмовий телевізор), завдяки якому студенти "Університету третього віку" зможуть займатись на факультетах відділення з використанням сучасної техніки.

Детальніше...

Факультет Поліглот

Факультет «Поліглот»

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 01.10.2019 року відбулось урочисте відкриття нового факультету «Поліглот» в «Університеті третього віку» відділення денного перебування. Завдяки волонтерам Світлані Володимирівні та Назару Миколайовичу розпочалися заняття з вивчення української та англійської мови.

Детальніше...

Співробітництво територіального центру соціального обслуговування та УСЗН

26.09.2019 року відбулась зустріч співробітників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов'янської міської ради Донецької області» з начальником відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради Удовенко М.С. з приводу змін у отриманні пільг громадянами пільгових категорій.

Детальніше...

Гурток танців

В приміщенні комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» для 19 підопічних відбулось перше заняття гуртку танців. Викладачем-волонтером стала Рудинська Наталія Володимирівна, яка ознайомила пенсіонерів з основами хореографії та різними стилями танців.

Детальніше...

Золотий вік

В приміщенні комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» в «Університеті третього віку» пройшло заняття слухачів факультету «Золотий вік», на якому своєю творчістю: віршами, картинами, в’язаними іграшками ознайомила підопічна відділення денного перебування Холявко Т.І.

Детальніше...

Запрошуємо до територіального центру

Ви одинокий пенсіонер, який бажає цікаво проводити вільний час?

Саме для Вас відкриті двері до "Університету третього віку", де Ви зможете отримати нові знайомства, відвідати цікаві та пізнавальні лекції, поспівати, зайнятися спортом, оволодіти комп'ютером, вивчити іноземну мову.

ЗАПРОШУЄМО ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ за адресою:

м. Слов'янськ, вул. Вільна, 7а (м-н Артема).

Телефони для довідок: 665249; 665294

(з мобільного: (0626)665249; (0626)665294)

право на обслуговування

Відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» здійснює обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги на підставі законодавчих актів України.

Детальніше...

Активне долголіття

Значна частина населення в Україні та і в нашому рідному місті Слов’янську – це люди поважного віку. На жаль, більшість з них відсторонені від участі у вирішенні соціальних і суспільних проблем. Однією з причин цього є стрімка інформатизація всіх сфер життєдіяльності людини і постійне оновлення форм соціальної взаємодії, які в силу різних перешкод є малодоступними для них. Як добре, коли людина, а особливо, якщо це особа похилого віку, починає вірити в себе та в свої сили, що вона – частина суспільства, яка може впливати на життя і в країні, в рідному місті. Для цього не потрібно прикладати занадто багато зусиль. В рамках проекту «Громадська активність без вікових обмежень» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, який реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум».

Детальніше...

«Університет третього віку»

Після вивчення іноземної мови час підтягнути знання з рідної, співочої мови!

З 17.05.2019 року підопічні комунальної установи «Університету третього віку» почали вивчати українську мову.

Випускний факультету «Основи комп’ютерної грамотності»

Для слухачів факультету «Основи комп’ютерної грамотності» «Університету третього віку» відбувся сьомий випуск.

Успішно освоївши 72 годинну програму навчального курсу, 17 підопічних територіального центру соціального обслуговування в урочистій обстановці отримали сертифікати.

Детальніше...

Факультет «Світ пізнання»

Для підопічних комунальної установи соціального обслуговування проведено святкову програму, присвячену Дню матері і Міжнародному Дню сім’ї під девізом «Мами-українки – роду берегині».

Завідувач відділення Дьоміна Р.М. ознайомила присутніх з історією виникнення цих свят, відмічено слухачку Університету Журбу Ніну Олексіївну, матір п’ятьох дітей.

Фольклорний колектив «Слов’яночка» (керівник Кушнір А.І.) виконав пісні, вірші і гуморески, присвячені матері та сім’ї.

Факультет «Світ пізнання»

Для підопічних комунальної установи на факультеті «Світ пізнання» почався пілотний проект по вивченню англійської мови.

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою належного відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу для підопічних комунальної установи проведено святковий захід за участю фольклорного колективу «Райдуга», голови Слов’янської міської організації ветеранів України Васильчука Л.Ф. та голови профспілкових організацій державних установ Шевченко Л.І.

Детальніше...

Факультет «Здоровий спосіб життя»

Факультет «Здоровий спосіб життя»

Двічі на тиждень підопічні територіального центру, які частково не здатні до самообслуговування, займаються йогою для покращення фізичного стану, появи гарного настрою, бадьорості духу та пробудження другої молодості!


Для слухачів факультету "Світ пізнання"


Для слухачів факультету «Світ пізнання» відділення денного перебування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» до свята Великодня проведено заняття з пізнавальною інформацією «Пасхальний словник» та організовано концерт творчого колективу «Мирняночка».

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ   СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

СТАНОМ НА 01.11.2018 РОКУ

 

В комунальній установі згідно Положення про територіальний центр, функціонує три відділення: соціальної допомоги вдома, денного перебування та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Відділення надають такі послуги: догляд вдома, соціальної адаптації та представництва інтересів. Створеною комісією з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг в комунальній установі, проведено в зазначені терміни внутрішню оцінку якості соціальних послуг. Розподіл за типами послуг: догляд вдома (435 осіб), соціальна адаптація (501 особа), представництво інтересів (56 осіб).

За звітний період відділенням соціальної допомоги вдома 41 соціальним робітником обслуговувано 435 осіб, в тому числі 145 осіб з інвалідністю та 403 громадян похилого віку.

В оцінюванні якості взяли участь 339 одержувачів соціальної послуги догляду вдома. Перевірено роботу 41 соціальних робітників, тобто 100 % від загальної кількості працюючих соціальних робітників. З 339 осіб, охоплених оцінюванням, на всіх заведено особові справи з індивідуальними планами. Всі плани складені згідно діючих вимог і переглянуті у визначені терміни. 325 осіб задоволені роботою соціальних робітників і милосердним ставленням до себе та задоволені якістю надання послуг, що становить 96 % від числа охоплених оцінюванням.

За 10 місяців 2018 року, до територіального центру надійшло від Управління соціального захисту населення 60 справ громадян за отриманням соціальної послуги догляду вдома.

Три працівника відділення денного перебування організували роботу для обслуговування 557 громадян.

Для вивчення думки підопічних щодо якості надання послуги соціальна адаптація було організовано опитування, проводили члени комісії з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг методом інтерв’ювання. В опитуванні прийняли участь 295 осіб, що становить 53 % від загальної кількості підопічних відділення денного перебування. Надаючи послугу соціальної адаптації, фахівці відділення намагаються враховувати потреби кожного з отримувачів послуги.

За звітний період від отримувачів соціальних послуг скарг не надходило.

Для подальшого стабільного функціонування установи заплановано продовжити здійснювати наступні заходи:

ü    організувати роботу щодо якісного стажування та навчання знов прийнятих надавачів соціальних послуг;

ü    продовжити роботу з благодійними фондами, недержавними організаціями з метою надання матеріальної та натуральної допомоги отримувачам соціальних послуг та укріплення матеріально-технічної бази комунальної установи;

ü    більш ретельніше враховувати інтереси та потреби отримувачів соціальних послуг на визначення зручності з обирання часу отримання послуги.

Більше статтей...
Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 22 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!