GOV.UA
Державні сайти України
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До уваги міських громадських організацій ветеранів
та осіб з інвалідністю соціального спрямування!

    Оголошено  збір конкурсних пропозицій з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування у 2022 році.
    Управління соціального захисту населення Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких у 2022 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.
    Проведення конкурсу передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (із змінами від 04.08.2021) та Положенням про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого рішенням виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 06.03.2019 № 448.

   Мета конкурсу – розвиток партнерства з міськими громадськими організаціями соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення м.Слов’янська відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

Конкурсні пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на вирішення пріоритетних завдань.

Проєкти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подавати міські громадські організації ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, які:
 • Є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку
 • Зареєстровані не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу.
Проєкти можуть включати такі види діяльності:
 1. Проведення заходів з формування активної громадської позиції та національної свідомості:
 2. Проведення заходів, спрямованих на поліпшення спортивного, культурного та просвітницького розвитку;   
 3. Організація та проведення виставок, форумів, семінарів, конференцій, засідань за «круглим столом» щодо формування здорового та активного способу життя.
Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в міському бюджеті на 2022 рік.

Загальний фонд бюджетних коштів конкурсу проєктів, становить 300,0 тис.грн. 

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проєкту становить не більше 34,5 тис.грн. грн. 

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проєкту. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проєкту, мають бути забезпечені міськими громадськими організаціями у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
 • заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/92/f363230n534.docx;
 • копія статуту (положення) громадської організації;
 • копія протоколу засідання громадської організації про обрання складу керівництва;
 • документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи міської громадської організації (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції).
 • опис та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проєкту, заходу за рахунок бюджетних коштів за формою згідно з додатком https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/92/f363230n536.docx, https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/92/f363230n538.docx;
 • листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, міських громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);
 • інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання (реалізації) програм и (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування міської громадської організації ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення;
 • гарантійний лист керівника громадської організації про  співфінансування проєкту та наявність коштів на рахунках в установах банків або власних коштів організації.
Конкурсна пропозиція складається українською мовою.

Проєкти, що подаються для участі у конкурсі, повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.                                                  Конкурсні пропозиції подаються в період з 04.10.2021 по 03.11.2021 року включно у друкованій та електронній формі.                                                                   Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів та направлені через відділення зв’язку  за адресою: 84100 м. Слов’янськ, вул.Василівська, б.11 . Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та Microsoft Word (Microsoft Excel) на електронних носіях разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції або  надсилаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу. Міські громадські організації ветеранів та осіб з інвалідністю можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Консультації та додаткова інформація за телефоном 050 10 50 116 або на сайті www.slavrada.gov.ua.

Строки проведення конкурсу з 04.10.2021 по 03.11.2021 року включно.