gov.ua
Державні сайти України
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Увага отримувачів субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги! 

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради повідомляє, що 16 грудня 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1282 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, якою передбачено зміни, зокрема, до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 “ Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”.

 У місті працюють пункти обігріву. 

       З метою попередження випадків переохолодження людей та надання допомоги населенню в період низьких температур в місті працюють цілодобові пункти обігріву:

Звертаємо увагу одержувачів допомоги

з 1 січня 2021 року збільшився розмір державної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

Увага отримувачів державної соціальної допомоги особам
        з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю !

   03.02.2021 року на засіданні Уряду схвалено постанову «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», якою затверджено Порядок призначення, виплати та перелік необхідних документів.

   З 1 січня 2021 року підвищено розмір надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю:

Нагадуємо отримувачам пільг, житлової субсидії, державної соціальної допомоги.

Виплата пільг, житлової субсидії, усіх видів державної соціальної допомоги здійснюється після надходження фінансування з державного бюджету та проведення відповідних дій органами Казначейської служби України, тому термін виплати пільги не має постійної конкретної щомісячної календарної дати. 

 

Порядком виплати фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку затвердженим постановою Кабінету Міністрів України 22.04.2020 № 329 передбачено, у разі виникнення обставин, які призводять до припинення виплати допомоги, отримувач допомоги на дітей зобов’язаний протягом трьох робочих днів повідомити про це органам соціального захисту населення. 

До уваги фізичних осіб — підприємців!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 №1171 поновлена виплата соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.

Особам, які у травні — серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей), виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів.

 

 

 

Усім одержувачам, яким була призначена субсидія з 01.05.2020 (в тому числі, у кого в літній період субсидія становила “0”), в жовтні 2020 року субсидія  на опалювальний період буде розрахована автоматично.

Звернутись за призначенням субсидії з жовтня необхідно лише: