GOV.UA
Державні сайти України
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради 

         Створена рішенням Слов’янської міської ради комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» для організації надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

В комунальній установі функціонують  такі структурні підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення денного перебування;

-відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

          Соціальну послугу догляду вдома отримують за місцем проживання людей похилого віку та особи з інвалідністю.

          Громадяни, які здатні самостійно пересуватись, отримують послуги соціальної адаптації та представництва інтересів, займаються на факультетах «Університету третього віку», оволодіваючи  основами комп’ютерної техніки, отримуючи психологічну допомогу, зміцнюючи здоров’я спортивними заняттями, оволодіваючи новими знаннями, співаючи, танцюючи. 

         Громадяни з невеликими пенсіями у відділенні організації надання адресної натуральної допомоги отримують безкоштовно перукарські послуги, одяг бувший у вжитку або можуть взяти безкоштовно на прокат засіб реабілітації, а в період проведення благодійної акції «Довгожитель» отримують ще й продуктові набори.

Ми знаходимось: вул. Вільна, 7А, м. Слов’янськ, Донецька область

режим роботи: 8.00 – 17.00 (Понеділок – Четвер)

                8.00 – 16.00 (П’ятниця)

                          12.00 – 12.48 (перерва)

Телефон для довідок: (0626) 66-52-49 

 

Комунальна установа «Центр обліку бездомних осіб з будинком нічного перебування Слов’янської міської ради» створена  для виявлення, обліку, ночівлі (розміщення на ніч) бездомних осіб та бездомних осіб, звільнених з місць позбавлення волі та надання інших видів соціальних послуг. 

 

  Метою діяльності установи є зменшення кількості осіб, які ночують на вулиці, шляхом організації їх ночівлі та надання інших видів послуг, які змінять, або покращать становище бездомного та сприятимуть зміні його статусу.

      Установа  надає послуги бездомним особам на підставі   письмової заяви за їх особистим зверненням. Не приймаються до Будинку нічного перебування бездомні особи в стані алкогольного та / або наркотичного сп’яніння,  при наявних ознаках гострого захворювання, а також бездомні особи, які за станом здоров’я не здатні до  самообслуговування

     Установою надаються наступні послуги:

  • соціальна інтеграція та реінтеграція (формування соціальних навичок, допомога в аналізі життєвої ситуації, визначення основних проблем та шляхів їх вирішення, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, допомога в оформленні документів, пенсії, соціальних виплат, групи інвалідності, сприяння в отриманні медичної допомоги, тощо);
  • надання притулку (надання ліжко-місця з комунально-побутовими послугами, забезпечення твердим та м’яким інвентарем, одягом та взуттям б/в, харчуванням);
  • представництво інтересів (сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановлення зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами тощо);
  • кризове та екстрене втручання, консультування та соціальний супровід.

Комунальна установа «Центр обліку бездомних осіб з будинком нічного перебування Слов’янської міської ради» розташована за адресою: провулок Лермонтова, 30, м. Слов’янськ (тролейбус 2,7 зупинка Восьмиквартирна).

       Тел. (0626)66-72-46 

 

Комунальна установа «Центр комплексної реабілітації осіб (дітей) з інвалідністю Слов’янської міської ради» розташована за адресою: м.Слов′янськ  вул. Вільна 7а, тел. (06262)66-57-33.

Центр є закладом системи органів соціального захисту населення і надає наступні соціальні послуги згідно ЗУ «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 №2671: соціальна реабілітація, соціально-психологічна реабілітація, інформування, консультування, соціальна адаптація, денний догляд дітей, послуги абілітації.

Зарахування до центру відбувається за направленням від Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради, згідно індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією або лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу.