GOV.UA
Державні сайти України
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В Управлінні соціального захисту населення Слов’янської міської  військової адміністрації 06 червня поточного року о 10-00 годині  відбулась спільна зустріч з представниками національної поліції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, ДСНС, Служби у справах дітей та відділу освіти Слов’янської міської військової адміністрації. Зустріч присвячена узгодженню спільних дій по організації  превентивних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Під час зустрічі розглядались питання  організації оздоровлення та відпочинку  дітей у тому числі і у   Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Перлина Донеччини-Закарпаття», категорії дітей, які мають право на оздоровлення за рахунок коштів державного та місцевого бюджету.

У ході спілкування капітан поліції БОНДАРЕНКО Марина  наголосила на необхідності дотримання законних вимог щодо заборони продажу  тютюнових виробів неповнолітнім, зробила акцент на необхідності визначення небезпечних ділянок для дітей на території Слов’янської територіальної громади.