Інформація для одержувачів субсидії

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім'ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін призначається автоматично без особистого звернення громадян на підставі інформації Міністерства фінансів України за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій та членів їх сімей.

      24 червня 2021 року до Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради  надійшло відповідне програмне забезпечення для проведення автоматичного розрахунку субсидій та інформація від Мінфіну за результатами проведеної верифікації. За результатами проведеної верифікації 285 сімей не мають право на  призначення субсидії з травня 2021 року. (наявність депозитів, купівля майна більше ніж 50 тис.грн, наявність транспорту  дата випуску якого менше 5 років, тощо)

     Протягом 25-28 червня поточного року отримана вся необхідна інформація по кожному одержувачу субсидії та члену його сім'ї про доходи - від Державної податкової служби, про забезпеченість домогосподарств житлово-комунальними послугами і наявність простроченої понад три місяці заборгованості з їх оплати - від організацій надавачів житлово-комунальних послуг та проведено розрахунок субсидії на неопалювальний період з травня поточного року. Житлові субсидії з травня 2021 року на наступний термін призначено  9622 домогосподарствам.

    При цьому 820 домогосподарствам відмовлено в призначенні субсидії (розмір доходів менше ніж мінімальний, несплата єсв, наявність боргу за житлово-комунальні послуги)

    Слід зауважити, що сім'ям, яким субсидія на неопалювальний період визначена у розмірі «0» гривень - на опалювальний період субсидія буде розрахована автоматично без додаткового звернення.

    Виплата житлових субсидій у готівковій формі за травень-червень поточного року буде проведена у липні після надходження відповідного фінансування.

    Нагадуємо, що автоматично субсидія не призначається сім’ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі; призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи); призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).