GOV.UA
Державні сайти України
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До уваги міських громадських організацій ветеранів
та осіб з інвалідністю соціального спрямування!

    Оголошено  збір конкурсних пропозицій з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування у 2022 році.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ
АТО
/ООС

Екскомбатантів/ок АТО/ООС запрошують у 
Програму менторства «Рівний - рівному».

     Протягом п'яти місяців екскомбатанти/ки АТО/ООС працюватимуть із менторами за принципом «рівний -рівному» над планами свого професійного розвитку в певній сфері або реалізацією власних соціальних проєктів.

Умови участі:

Як окремим категоріям населення отримати технічні
та інші засоби реабілітації

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) (далі – постанова КМУ № 321 від 05.04.2012 (зі змінами)) на безоплатне отримання технічних та інших засобів реабілітації мають право:

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АТО/ООС 

      Згідно Наказу Міністерства у справах ветеранів України від 24.03.2021 № 63 «Про встановлення граничної вартості санаторно-курортної путівки (ліжко-дня) у 2021 році» встановлено у 2021 році граничну вартість санаторно-курортної путівки (ліжко-дня) деяким пільговим категоріям громадян, а саме:

До відома осіб з інвалідністю

      Законом України від 15.07.2021  № 1664-ІХ  «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» внесено зміни до ст.38 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю Україні» від 19.12.2017  № 2249-VIII щодо надання наступних пільг.

ДО ВІДОМА

     Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 204 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» (далі-Порядок).

Увага отримувачів державної соціальної допомоги особам
        з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю !

   03.02.2021 року на засіданні Уряду схвалено постанову «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», якою затверджено Порядок призначення, виплати та перелік необхідних документів.

   З 1 січня 2021 року підвищено розмір надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю: